Paskolos dydis
Paskolos terminas
Mėnesio įmoka nuo EUR
Norėdami gauti tikslią mėnesio įmokos sumą - užpildykite paraiškos formą.
KREDEX nereikalauja brangių nekilnojamojo turto vertinimo pažymų, nes turto vertinimo paslaugą įstaiga klientams suteikia nemokamai pati. Užpildykite paraišką
Visais dokumentų tvarkymo reikalais rūpinasi KREDEX - esant būtinybei, ir notaro paslaugų apmokėjimu. Užpildykite paraišką
Paskolos sumą klientai gauna tą pačią dieną po hipotekos ir notarinės sutarties pasirašymo. Užpildykite paraišką
KREDEX siūlo paskolas už mažiausius procentus Lietuvoje. Užpildykite paraišką
Jeigu Jūsų turtas yra įkeistas, tai, suderinę sąlygas, tvirtiname antrinę hipoteką. Užpildykite paraišką

Tarpininkavimas

KREDEX tarpininkavimas - tai galimybė užsidirbti pinigų, tampant paskolų teikimo paslaugų tarpininkais. KREDEX suteikia paskolas įkeičiant nekilnojamąjį turtą.

KREDEX finansų įmonė yra sukūrusi specialią programą, skirtą bendradarbiavimui su brokeriais ir tarpininkais. Jeigu Jūs nesate paskolų teikimo paslaugų profesionalas, bet Jus domina šis tarpininkavimas, kreipkitės į KREDEX specialistus - Jums bus suteikta pagalba, nemokamai gausite mokymus ir konsultacijas.

Tarpininkavimas dirbant kartu su KREDEX - tai procesas, kurio metu Jūs galite uždirbti prisidėdami prie sutarčių sudarymo tarp mūsų finansų įmonės ir paskolos gavėjo.

KREDEX siūlo abipusį bendradarbiavimą tiems, kas jau turi arba nori susikurti savo potencialių klientų duomenų bazę; ypatingai laukiami profesionalai, jau turintys patirtį finansinių paslaugų sferoje.

Ilgametė KREDEX darbo patirtis su partneriais išplėtojo idealią bendradarbiavimo su brokeriais programą, ko pasėkoje tapusieji tarpininkais gali gauti geras pajamas.

Tarpininkavimas tarp kliento ir KREDEX apima šias darbines funkcijas:

  • potencialaus KREDEX paskolos gavėjo paieška;
  • pagalba potencialiam paskolos gavėjui paraiškos teikimo procese, dokumentų rinkimas paskolos įforminimui;
  • pagalba klientui forminant paskolos su nekilnojamo turto įkeitimu gavimą.
Pagrindiniai tarpininkavimo privalumai:
  • tarpininkui netenka prisiimti atsakomybės už riziką, kuri tenka KREDEX;
  • pasirašęs sutartį tarp KREDEX ir kliento, tarpininkas gauna honorarą kaip vienkartinę išmoką arba kiekvieną mėnesį išmokamą sumą - procentinę dalį nuo skolininko mokamų mėnesio įmokų.
Žmonėms, kurie nėra profesionalūs brokeriai, bet domina tarpininkavimas, KREDEX suteikia galimybę mokytis ir tobulėti šioje srityje.

Domina tarpininkavimas paskolų teikimo paslaugų sferoje? Skambinkite - KREDEX specialistai atsakys į Jums aktualius klausimus.