Paskolos dydis
Paskolos terminas
Mėnesio įmoka nuo EUR
Norėdami gauti tikslią mėnesio įmokos sumą - užpildykite paraiškos formą.
KREDEX nereikalauja brangių nekilnojamojo turto vertinimo pažymų, nes turto vertinimo paslaugą įstaiga klientams suteikia nemokamai pati. Užpildykite paraišką
Visais dokumentų tvarkymo reikalais rūpinasi KREDEX - esant būtinybei, ir notaro paslaugų apmokėjimu. Užpildykite paraišką
Paskolos sumą klientai gauna tą pačią dieną po hipotekos ir notarinės sutarties pasirašymo. Užpildykite paraišką
KREDEX siūlo paskolas už mažiausius procentus Lietuvoje. Užpildykite paraišką
Jeigu Jūsų turtas yra įkeistas, tai, suderinę sąlygas, tvirtiname antrinę hipoteką. Užpildykite paraišką

Apie mus

KREDEX - tai finansų įmonė, užsiimanti paskolos teikimo paslaugomis, skirtomis fiziniams asmenims verslo tikslams ir juridiniams asmenims. Įmonei yra svarbus kiekvienas klientas, prioritetas - individualus dėmesys žmogui. KREDEX siūlo naudingas, patogias bei greitas paskolos teikimo paslaugas.

KREDEX finansų įmonės specialistams nėra neišsprendžiamų problemų. Įmonės atstovai yra pasiruošę įvertinti bet kokią susidariusią finansinę situaciją ir suteikti būtinas lėšas jos sprendimui net tada, kai paskolos išdavimo prašymas yra atmetamas kituose bankuose ar kitose finansų įstaigose.

KREDEX turi didelę darbo patirtį su juridiniais asmenimis, tad padeda sėkmingai vystyti verslo idėjas, skatina ekonominį įmonės augimą.

KREDEX tikslas - padėti kiekvienam besikreipiančiam, kad šis pasiektų savo tikslus ir pagerintų savo pragyvenimo lygį.

KREDEX klientų ratas nuolat plečiasi, o finansinių projektų skaičius yra toks gausus, kad įmonė yra suinteresuota pritraukti papildomus kreditavimo šaltinius paskolų išdavimui.

KREDEX paskolos teikimo paslauga - tai greitas aptarnavimas, lanksčios sąlygos, mažos palūkanų normos bei individualus dėmesys kiekvienam klientui!

Esate visada laukiami!

Pranešame, kad nuo 2018 m. rugsėjo 20 d. UAB „Kreedex“ yra išbraukta iš viešojo kredito davėjų sąrašo. Ši aplinkybė neturės įtakos daugumos sudarytų kredito sutarčių galiojimui ir mūsų bendrovės įsipareigojimų klientų atžvilgiu vykdymui. Su tais iš klientų, kuriems šis pokytis yra aktualus, įmonė susisieks atskirai.